آموزش نحوه خرید و ثبت سفارش

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

آموزش نحوه خرید و ثبت سفارش از سایت آنتی ویروس ایرانimage


مرحله اول:

ابتدا باید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنیدimage


مرحله دوم:

سپس باید تعداد کاربر مورد نیاز خود را انتخاب کنیدimage


مرحله سوم:

مشخصات خود ماننده ایمیل و شماره موبایل را به صورت دقیق واردimage


مرحله چهارم:

در مرحله آخر برروی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید تا به درگاه بانک انتقال داده شوید سپس بعد از پرداخت بلافاصله به صورت اتوماتیک به سایت برگشته و لایسنس و آنتی ویروس خریداری شده خود را دریاقت میکنیدجهت خرید لایسنس آنتی ویروس ایست به سایت antivirus-iran.ir مراجعه کنید

تام کروز

چرا باید آنتی ویروس اورجینال بخریم؟

دلایل متعددی برای خرید لایسنس وجود دارد.تقریبا می توانیم بگوییم آنتی ویروس کرک شده وجود ندارد. فرض کنید شرکت هایی که سودای برقراری امنیت در دنیای IT را دارند در صورتی که به همین راحتی هک و یا کرک شوند دیگر چه امنیتی باقی خواهد ماند؟ پاسخ این است که اکثر کرک ها و سریال های تقلبی توسط خود شرکت های سازنده آنتی ویروس در جهت اهداف تبلیغاتی ایجاد می شوند منتهی فایل های آپدیت و به روز رسانی ها در نسخه های تقلبی به مراتب دارای کیفیت پایین تری می باشند.

مسئله دوم این است که پس از رجیستر شما کاملا مطمئن هستید که حداقل تا یک سال آنتی ویروس شما فعال است و به طور مرتب فایل های آپدیت را دریافت می کند.این ها مهمترین دلایلی هستند که امروزه در ایران علاوه بر سیل عظیم کاربران خانگی تقریبا هیچ سازمان ، شرکت و یا ارگانی نیست که از آنتی ویروس اورجینال استفاده نکند.